طرح جامع مجتمع مسکونی - بیمه پارسیان

بیمه جامع مجتمع‌های مسكونی:

قابل توجه مدیران محترم مجتمع‌‌های مسكونی

آیا می‌دانید كه مطابق ماده 14 لایحه اصلاح قانون تملك آپارتمان‌ها مصوب مجلس شورای اسلامی در تاریخ 11/3/76،  چه مسئولیت سنگینی بر عهده شما نهاده شده است؟

 طبق ماده 14 لایحه اصلاح قانون تملك آپارتمان ها كه در تاریخ 11/3/1376  به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است مدیر یا مدیران مجتمع های مسكونی مكلفند تمام بنا را به عنوان یك واحد در مقابل آتش سوزی بیمه نمایند. سهم هر یك از مالكان به تناسب سطح زیربنای اختصاصی آنها بوسیله مدیر یا مدیران، تعیین و از شركاء اخذ و به بیمه گر پرداخت خواهد شد. در صورت عدم اقدام و بروز آتش سوزی، مدیر یا مدیران مسئول جبران خسارت وارده می باشند.

شركت بیمه‌پارسیان افتخار دارد با توجه به مسئولیت مدیران محترم مجتمع های مسكونی، با ارائه بیمه جامع مجتمع های مسكونی و جبران خسارت در اسرع وقت آرامش را برای ساكنین، مدیر یا هیئت مدیره محترم مجتمع‌ها به ارمغان آورد.

ویژگی‌های بیمه جامع مجتمع‌های مسكونی چیست؟

 این نوع بیمه با درنظر گرفتن كلیه نیازهای مجتمع‌های مسكونی از سوی شركت بیمه پارسیان ارائه گردیده است و شامل بیمه‌نامه‌های ذیل می‌باشد:

  • بیمه آتش‌سوزی مسكونی: در این بیمه‌نامه، در صورت وقوع خطرهای آتش سوزی، ‌انفجار، صاعقه و زلزله، خسارات ساختمان منزل و اثاثیه بر اساس تعهدات تعیین شده در بیمه نامه از سوی شركت بیمه پارسیان پرداخت خواهد شد. به علاوه در این بیمه نامه برای اثاثیه منزل پوشش خطر سرقت نیز در نظر گرفته شده است
  • بیمه مسئولیت در قبال استفاده‌كنندگان آسانسور: در این بیمه‌نامه، بیمه پارسیان متعهد می‌شود در صورت بروز حادثه در استفاده از آسانسور كه مسئولیت آن مستقیما به عهده مدیر یا هیئت مدیره مجتمع می باشد،‌ خساراتی شامل فوت، جرح و هزینه پزشكی به زیان دیدگان از حادثه بپردازد.
  • بیمه حوادث ساكنین و اشخاص ثالث: در صورتیكه وقوع یكی از حوادث اصلی (آتش سوزی ، انفجار و صاعقه) منجر به فوت و یا نقص عضو ساكنین و یا سایر افرادی كه در ساختمان رفت و آمد دارند، گردد، خسارات وارده بر اساس تعهدات تعیین شده در بیمه‌نامه از طرف شركت بیمه پارسیان پرداخت خواهد گردید.
  • بیمه مسئولیت در قبال ساكنین: این بیمه‌نامه،‌ مسئولیت مدیر را در قبال ساكنین تحت پوشش قرار می‌دهد و در صورت بروز حادثه‌ای كه مدیر در وقوع آن مسئول باشد، غرامت فوت، جرح و هزینه‌های پزشكی از سوی شركت بیمه پارسیان پرداخت خواهد شد.
  • بیمه مسئولیت در قبال اشخاص ثالث: این بیمه‌نامه،‌ مسئولیت مدیر را در قبال سایر افرادی كه در ساختمان رفت و آمد دارند، تحت پوشش قرار می‌دهد و در صورت بروز حادثه‌ای كه مدیر در وقوع آن مسئول باشد، غرامت فوت، جرح و هزینه‌های پزشكی از سوی شركت بیمه پارسیان پرداخت خواهد شد. از آنجاییكه این افراد را نمی‌توان از قبل به طور دقیق مشخص نمود،‌ شركت بیمه پارسیان به شما این امكان را خواهد داد تا این بیمه‌نامه را به صورت بی‌نام تهیه نمایید.
  • بیمه‌مسئولیت در قبال سرایدار یا كاركنان در مجتمع: این بیمه‌نامه، مسئولیت مدیر یا هیئت مدیره در مقابل سرایدار و سایر افرادی كه در مجتمع بصورت ثابت مشغول به كار می باشند را تحت پوشش قرار می دهد و خساراتی مانند دیه فوت، جرح و هزینه‌های پزشكی را تامین می‌نماید.

 آیا می‌دانید مطابق قانون چنانچه خسارتی بواسطه بروز حادثه‌ای از خانه شما به خانه همسایه سرایت نماید، شما مسئول جبران خسارت وارده می‌باشید؟

  • بیمه مسئولیت در قبال همسایگان: مدیر یا هیئت مدیره به نمایندگی از طرف مالكین یا مستأجرین می تواند مسئولیت جانی و مالی خود و آنها در مقابل همسایگان و افراد ثالث واقع در خارج از مجتمع را با تعهداتی شامل فوت، جرح ، هزینه‌های پزشكی و خسارت مالی در شركت بیمه پارسیان، بیمه نماید.

تخفیفات و شرایط پرداخت حق‌بیمه:

  •  با خرید 4 مورد از بیمه‌نامه های ذكر شده در طرح جامع،  از 10% تخفیف برخوردار شوید.
  • با خرید 5 مورد از بیمه‌نامه های ذكر شده در طرح جامع،  از 15%  تخفیف برخوردار شوید.
  • و در صورت خرید بسته به صورت كامل از 20%  تخفیف برخوردار شوید.

آخرین به روز رسانی یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 06:04

تلفن تماس


 

تلفن  :   02177616799 و  02177616784

ایمیل :   info@brokerata.com

خانه کارگر

Kargar members button

 

 

جامعه دانش آموختگان دانشگاه آزاد

membership-link-button 1

 

 

لینک های مفید

Links

 

 

FolliowCaseHospital Link

FollowCastHospital Link

 alborz Shoab

 

alborz Namayandegan

 

Dana Shoab

 

 

Dana Namayandegan

برگشت به بالا