Error
 • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING
 • Error loading component: com_users, 1

ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی به اعضاء خانه کارگر

Isfa

شرکت اریکه تجارت آتی نگر باهمکاری بیمه ایران نسبت به ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی به اعضاء محترم خانه کارگر اقدام نموده است.

علاقه مندان جهت استفاده از خدمات ذکر شده می توانند به شعب خانه کارگر در تهران، شهرری ، شهریار، رباط کریم، ساوجبلاغ، کرج، ورامین، پاکدشت، شهرقدس ، اسلامشهر، تهرانسر مراجعه نماید یا جهت اطلاعات بیشتر با دفتر کارگزاری تماس حاصل فرمایند.

تلفن تماس: 77617329-77616799-77616784

 

 

موضوع بیمه :

جبران بخشی از هزینه های بیمارستانی و جراحی ناشی از بیماری ، حادثه و سایر پوشش های اضافی درمانی بیمه شدگان است که در تعهد بیمه گر پایه نیست و طی این بیمه نامه در تعهد بیمه گر قرار گرفته است .

 • حادثه : هر واقعه ناگهانی ناشی از یک عامل خارجی که بدون قصد و اراده بیمه شده اتفاق افتاده و منجر به جرح ، نقص عضو ، از کار افتادگی و یا فوت بیمه شده گردد .
 • بیماری : هرگونه عارضه جسمی و اختلال در اعمال طبیعی و جهاز مختلف بدن طبق تشخیص پزشک است .
 • لیست اسامی و مشخصات بیمه شدگان می باید حاوی اطلاعات زیر باشد : وضعیت بیمه شده اصلی – کد ملی – کد پرسنلی – نام – نام خانوادگی – نام پدر- تاریخ تولد 8 رقمی ( روز / ماه / سال ) – شماره شناسنامه – جنسیت – وضعیت تاهل – بیمه پایه – شماره دفترچه بیمه پایه – زیرگروه ( نسبت هر یک از اعضای خانواده با بیمه شده اصلی – وضعیت تکفل و سایر اطلاعات مربوطه بطور کامل ) و شماره حساب بیمه شده اصلی ( یک بانک واحد ) .
 • اضافه کردن بیمه شده به غیر از موارد ذیل در طول مدت قرارداد امکان پذیر نمی باشد:

 •         افرادی که در طول مدت قرارداد میتوانند به تعداد بیمه شدگان اضافه شوند عبارتند از : همسر اعضاء که ازدواج کرده اند ( منوط به اعلام بیمه گذار حداکثر ظرف یکماه پس از ازدواج ) . تاریخ مؤثر برای شروع پوشش بیمه ای نامبردگان از اولین روز ماه بعد از اعلام کتبی بیمه گذار خواهد بود .
 •          نوزادان از بدو تولد بیمه می باشند منوط به آنکه بیمه گذار لیست آنان را حداکثر تا دوماه پس از تولد به بیمه گر اعلام نماید .
 •          امکان حذف در طول مدت قرارداد وجود ندارد .
 •        در صورتی که بیمه شده اصلی در طول مدت بیمه فوت کند . پوشش بیمه ای سایر اعضای خانواده بیمه شده اصلی متوفی به شرط پرداخت حق بیمه ، صرفاً تا پایان سال بیمه ای قرارداد ادامه خواهد داشت.

بیمه شدگان:

منظور از اعضای خانواده : شامل همسر ، فرزندان ، پدر ، مادر و افراد تحت تکفل بیمه شدگان است که به تبع بیمه شده اصلی دارای دفترچه بیمه گر پایه می باشند .

 • فرزندان ذکور تا سن بیست سال تمام و در صورت اشتغال به تحصیل تمام وقت دانشگاهی تا سن بیست و پنج سال تمام و فرزندان اناث تا هنگام ازدواج و یا اشتغال به کار بیمه می باشند .
 • دانشجویان رشته پزشکی تا سن بیست و شش سال تمام بیمه می شوند .
 • پوشش بیمه ای فرزندان ذکور که در شروع قرارداد مشمول بیمه شده اند تا پایان سال قرارداد ادامه خواهد داشت .
 • والدین غیر تحت تکفل و همچنین همسر و فرزندان کارکنان اناث در صورت اعلام اسامی آنان به طور یکجا و در یک نوبت و با رعایت ضرب الاجل ماده 5 قرارداد با اعمال 10% فرانشیز مقطوع علاوه بر فرانشیز قرارداد می توانند تحت پوشش قرار گیرند .

سقف تعهدات:

بیمه گر متعهد است در ازاء انجام وظایف و تعهدات بیمه گذار ، هزینه های پزشکی موضوع این قرار داد را برای یکسال بیمه ای بشرح تعهدات زیر جبران نماید:

 

ردیف

نوع تعهدات

حداکثرتعهدات

سالانه هرنفر(ریال)

توضیحات

1

پرداخت هزینه های بستری واعمال جراحی دربیمارستان و مراکز جراحی محدود

40,000,000

شیمی درمانی، آنژیوگرافی قلب،گامانایف،و انو اع سنگ شکن دربیمارستان و مراکزجراحی محدود day care

2

جبران هزینه اعمال جراحی مهم

80,000,000

جراحی مربوط به سرطان، مغزواعصاب باستثنادیسک ستون فقرات، قلب پیوندریه،پیوندکبدپیوندکلیه ومغز استخوان

3

جبران هزینه های زایمان

10,000,000

تعهد بیمه گرشامل فقط فرزنداول تاسوم است

4

هزینه های پاراکلینیکی (1)

3,000,000

انواع اسکن ،ماموگرافی،سونو، رادیوتراپی،ام ارای – انواع آندوسکوپی و اکوکاردیوگرافی، ،انواع سی تی اسکن،

5

هزینه های پارکلینیکی (2)

1,000,000

تست ورزش، ،نوارعضله،نوارمغز، نوار عصب،آنژیوگرافی چشم

6

هزینه جراحیهای مجازسرپایی

2,000,000

شکستگی گچ گیری ختنه بخیه کرایوتراپی اکسیزیون لیپیوم، تخلیه کیست ولیزردرمانی

7

جبران عیوب انکساری

6,000,000

برای هردوچشم (چنانچه نقص بینایی 4دیوپتریا بیشترباشد)

 

هزینه آزمایشگاهی

1,000,000

شامل : فیزیوتراپی،رادیوگرافی، پاتولوزی، ازمایش، نوارقلب، آسیب شناسی

8

جبران هزینه های آمبولانس

داخل شهر

خارج شهر

500,000

1،000,000

و سایرفوریتهای پزشکی که منجر به بستری شدن دربیمارستان می گردد

 

 

دوره انتظار : مدت زمانی است که در طول آن بیمه گر تعهداتی به جبران خسارتی ندارد.

دوره انتظار برای زایمان ، برای گروههای زیر 250 نفر بمدت 9 ماه و برای گروهای بین 250 الی 1000 نفر بمدت 6ماه و دوره انتظار برای بیماریهای و یا بیماریهای که تاریخ شروع آن قبل از تاریخ پوشش بیمه ای شده باشد 3ماه ازتاریخ پوشش بیمه ای هریک از بیمه شدگان خواهد بود که در این دوره بیمه گر هیچگونه تعهدی نسبت به هزینه مربوط نخواهد داشت. چنانچه بیمه شدگان دارای بیمه نامه سال قبل بصورت مستمر باشند ماده فوق کان لم یکن تلقی می گردد)

نحوه استفاده از مراکز درمانی:

1-      درصورت نیاز به صدور معرفی نامه بیمارستانی

 • باارائه دستور پزشک معالج مبنی بر لزوم بستری در بیمارستان طرف قرارداد به ارائه کارت درمانی بیمه گذاران می توانند نسبت به اخذ معرفینامه از هر کدام از شعب بیمه ایران در سراسر کشور اقدام نمایند.
 • در مواقع اورژانس و یا ساعات اداری و یا ساعات غیر اداری، بیمه شدگان میتوانند از طریق کارت بیمه درمانی که در اختیار آنان گذاشته میشود مستقیما به بیمارستهای طرف قرارداد بیمه گر مراجعه و بستری گردند و متعاقبا در اولین ساعات اداری روز بعد معرفینامه مربوطه را اخذ و تحویل بیمارستان نمایند.

2-      درصورت بستری در مراکز درمانی غیر طرف قرارداد

الف) هزینه های بیمارستانی:

 • چنانچه بیمه شدگان در بیمارستانهای غیرطرف قرارداد بستری شوند لازم است نکات زیر را رعایت نمایند:
 • پیش پرداخت و هزینه های بیمارستانی را راساً تامین نمایند.
 • اصل مدارک صورتحسابهای بیمارستانی بانضمام نظریه پزشک یا پزشکان معالج درخصوص علت بیماری و شرح معالجات انجام شده را از طریق شعب خانه کارگرجهت محاسبه هزینه های مربوطه برای دفتر کارگزاری ارسال نمایند.

ب) هزینه های سرپایی و پاراکلینیکی:

بیمه شدگان جهت دریافت هزینه های پاراکلینیکی و سرپایی بایستی اصل فیش پرداختی ، تصویر جواب ، نسخه پزشک معالج ، تصویر دفترچه بیمار و بیمه شده اصلی ارسال گردد.

تذکریک:در صورتیکه بیمه شدگان نیاز به معرفی نامه بیمارستانی در مراکز طرف قراردادبیمه ایران را داشته باشند می توانند به کلیه شعب بیمه ایران در سراسر کشور مراجعه کنند.

تذکر دو:در صورتیکه هزینه های بیمارستانی و سرپایی راسا توسط بیمه شدگان پرداخت گردد کلیه مدارک در خواستی طبق شرح فوق الذکر به دفتر کارگزاری ارسال و مبالغ هزینه شده پس از تایید طبق تعرفه مصوب به شماره حساب اعلام شده واریز خواهد گردید.

مدت قرارداد:

مدت بیمه نامه یک سال تمام شمسی است که از ساعت بیست و چهار مورخ 93/06/17 شروع و در ساعت بیست و چهار مورخ 94/06/17 خاتمه می یابد.

 

Last Updated on Tuesday, 16 September 2014 06:57

FORM_HEADER


تلفن تماس


 

تلفن  :   02177616799 و  02177616784

ایمیل :   info@brokerata.com

خانه کارگر

Kargar members button

 

 

جامعه دانش آموختگان دانشگاه آزاد

membership-link-button 1

 

 

لینک های مفید

Links

 

 

FolliowCaseHospital Link

FollowCastHospital Link

 alborz Shoab

 

alborz Namayandegan

 

Dana Shoab

 

 

Dana Namayandegan

Go to top